Zarządzanie i Administracja / Wróć na stronę główną

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu zarządzania i administracji nieruchomościami, utrzymania czystości oraz obsługi technicznej obiektów. Naszymi klientami są wspólnoty mieszkaniowe i prywatni właściciele nieruchomości mieszkalnych oraz właściciele obiektów o charakterze komercyjnym.

Dążymy do wprowadzenia nowego standardu świadczenia usług. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów. Misją firmy jest pomoc w wytyczaniu nowych kierunków i odnajdywaniu nowych możliwości dla rozwoju nieruchomości. Dodatkowym udogodnieniem we współpracy pomiędzy Wspólnotą Mieszkaniową a Administratorem, są dyżury Administratora w budynku Wspólnoty w dni i godziny wyznaczone przez Właścicieli (w przypadku posiadania przez Wspólnotę pomieszczenia administracyjnego).

Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania pozwalającego Właścicielom na kontrolowanie swoich opłat przez internetowy dostęp do kont indywidualnych. Obsługujemy również internetowy system zgłaszania usterek i awarii. Nasze doświadczenie pozwala sprostać wymaganiom związanym z zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi, (Wspólnoty Mieszkaniowe, kamienice czynszowe, budynki zakładowe), komercyjnymi i realizować cele określane przez właścicieli nieruchomości. Działamy zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej Zarządcy Nieruchomości i Standardami Zawodowymi przyjętymi przez Polska Federację Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości. Systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje, aby na bieżąco dostosowywać działalność do wymagań właścicieli. Jesteśmy członkiem najstarszego w Polsce Stowarzyszenia Zarządców i Administratorów Nieruchomości w Krakowie.


Licencja zawodowa zarządcy
nieruchomości nr 13313

Adres biura:
ul. Władysława Łokietka 18a/2
30-016 Kraków

Telefon:
12 637 55 67

Adres e-mail:
biuro@prodomo.com.pl
Usługi | Ubezpieczenia | Kontakt
Wszelkie materiały zawarte na tej stronie, chronione są Polskim prawem autorskim i należą do PRODomo (c) 2011